Prawnicy Kłobuck

Inne miasto

Spadki i testamenty

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Damian Dobosz
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 3
  Adwokat (Od 2015)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz

  Jasnogórska 45/2, 42-200 Częstochowa
  Pomagamy Klientom w sprawach rozwodowych, rodzinnych, cywilnych, karnych ora... zobacz więcej Pomagamy Klientom w sprawach rozwodowych, rodzinnych, cywilnych, karnych oraz w sprawach z zakresu egzekucji należności (windykacja). Kancelaria prowadzi również sprawy o odszkodowania (z tytułu wypadku, przeciwko ubezpieczycielom, zaniżone odszkodowania z OC, AC etc.), sprawy przeciwko bankom z tytułu niedozwolonych klauzul stosowanych w umowach (CHF, kredyty we frankach). Szczególna oferta skierowana jest dla firm - kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych. Adwokat Damian Dobosz udziela porad prawnych i reprezentuje klientów przed sądami oraz organami ścigania. Prowadzimy sprawy nie tylko w woj. śląskim, ale również w innych miastach w Polsce. Zapraszamy.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (2)
  • Przestępstwa i wykroczenia (1)
  • Umowy (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Damian Dobosz
 • Monika Wypych
  PREMIUM
  Adwokat (Od 2013)

  Kancelaria Adwokacka adw. Monika Wypych

  KILIŃSKIEGO 72/74 lok. 33, 42-218 Częstochowa
  Absolwentka studiów prawa Uniwersytetu Opolskiego. W trakcie aplikacji adwok... zobacz więcej Absolwentka studiów prawa Uniwersytetu Opolskiego. W trakcie aplikacji adwokackiej, w ramach współpracy z Kancelarią adw. Witolda Pospiecha, reprezentowała Klientów w licznych procesach karnych (obrona w sprawach karnych, karnoskarbowych, karnych gospodarczych). Nadto, w czasie obywania aplikacji podjęła współpracę z kilkoma kancelariami adwokackimi, w których praktykowała głównie w zakresie szeroko rozumianego prawa gospodarczego. Swoją wiedzę poszerzała na studiach podyplomowych na kierunku Prawo Bankowe – Uniwersytetu Warszawskiego. Po zakończeniu aplikacji adwokackiej rozpoczęła indywidualną praktykę zawodową. W Kancelarii specjalizuje się w prawie handlowym i gospodarczym, prawie cywilnym, prawie umów oraz prawie karnym. Osobom fizycznym świadczy pomoc głównie w zakresie szeroko rozumianego prawa rodzinnego, w szczreprezentuje w skomplikowanych postępowaniach rozwodowych, alimentacyjnych, jak również w sprawach o podział majątku dorobkowego małżonków.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Działalność gospodarcza (1)
  • Inne (2)
  • Własność intelektualna (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Monika Wypych
 • Grzegorz Ledwoń
  PREMIUM
  Radca prawny (Od 2014)

  Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Ledwoń

  Spółdzielcza 1, 42-274 Konopiska, 42-274 Częstochowa
  Jestem młodym i energicznym radcą prawnym lubiącym wyzwania i skomplikowane ... zobacz więcej Jestem młodym i energicznym radcą prawnym lubiącym wyzwania i skomplikowane sprawy. W swojej pracy zajmuję się obsługą prawną przedsiębiorców jak również świadczeniem pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych we wszelkich sprawach cywilnych, karnych, administracyjnych, gospodarczych i rodzinnych. Wykonywany przeze mnie zawód jest jednocześnie moją pasją, co sprawia że każdy kolejny do rozwiązania „i rozwiązany z powodzeniem” problem prawny daje mi wiele satysfakcji. Do każdej ze spraw swoich klientów podchodzę indywidualnie szczegółowo analizując wszelkie możliwe drogi ich poprowadzenia. Oferta obejmuje reprezentację w postępowaniach sądowych (przed wszystkimi Sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, Sądami administracyjnymi) i administracyjnych, sporządzanie pism, wniosków, odwołań, apelacji, skarg, umów, udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych etc. Reprezentujemy klientów w kraju i za granicą.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Inne (2)
  • Dzieci i rozwody (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Grzegorz Ledwoń
 • Konrad Papierowski
  PREMIUM

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 16
  Adwokat (Od 2014)

  Kancelaria Adwokacka Konrad Papierowski

  Dąbrowskiego 15/16, 42-200 Częstochowa

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Nieruchomości (1)
  • Działalność gospodarcza (1)
  • Spółki (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Konrad Papierowski