Prawnicy Jaworzno

Inne miasto

Spadki i testamenty

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Tomasz Matejczyk
  PREMIUM

  Kancelaria Adwokacka

  Trzebińska 56 lok. 27, 32-500 Chrzanów
  Tomasz Matejczyk- adwokat. Prowadzę sprawy klientów indywidualnych i przedsi... zobacz więcej Tomasz Matejczyk- adwokat. Prowadzę sprawy klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Świadcząc pomoc prawną doradzam w zakresie wyboru najkorzystniejszych rozwiązań prawnych i w oparciu o nie wykonuję swoje czynności. Jestem osobą otwartą. Słucham Klienta. Nie oceniam podjętych w przeszłości kroków. Działam kierując się wyłącznie interesem reprezentowanej strony. Istnieje możliwość spotkania także poza wyznaczonymi godzinami pracy; również poza siedzibą mojej kancelarii. Uprzejmie dziękuję za odwiedzenie mojego profilu. Tomasz Matejczyk adwokat

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Działalność gospodarcza (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Tomasz Matejczyk
 • Wojciech Dynaś
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 5
  Radca prawny (Od 1990)

  Kancelaria Radcy Prawnego "SIGNUM"

  Kościelna 46, 41-200 Sosnowiec
  Jestem założycielem kancelarii, która w wyniku wieloletniej działalności i p... zobacz więcej Jestem założycielem kancelarii, która w wyniku wieloletniej działalności i praktyki w sferze prawa cywilnego i prawa nieruchomości, wyspecjalizowała się w świadczeniu pomocy prawnej i twórczym rozwiązywaniu problemów Klientów w szeroko rozumianym zakresie spraw majątkowych dotyczących spadków i nieruchomości, ale także odszkodowań i należności z umów wzajemnych. W naszej kancelarii Klient staje się aktywnym uczestnikiem procesu rozwiązywania jego problemu prawnego, który przy naszej pomocy, sam najpierw musi zrozumieć. Proces ten polega na aktywnym wysłuchaniu problemu Klienta, wspólnym zrozumieniu i wyjaśnieniu go Klientowi, poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań prawnych w celu likwidacji problemu oraz na tworzeniu-we współpracy z Klientem-rozwiązań na miarę jego oczekiwań. Istotą naszej współpracy jest skuteczność ochrony prawnej naszych Klientów. Nie traktujemy wiedzy prawniczej jak magicznej wiedzy tajemnej zarezerwowanej tylko dla wybranych. Mówimy tym samym zrozumiałym językiem.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Nieruchomości (1)
  • Działalność gospodarcza (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Wojciech Dynaś
 • Marcin Majcherczyk
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  6 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  6

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 22
  Radca prawny (Od 2017)

  Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Majcherczyk

  Stawowa 4 lok. 39, 41-200 Sosnowiec
  Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie i nieszablonowo. Ważny jest dla mni... zobacz więcej Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie i nieszablonowo. Ważny jest dla mnie dobry kontakt z klientem i bieżące informowanie o podejmowanych w jego imieniu krokach prawnych. Specjalizuję się w sprawach z zakresu prawa budowlanego, energetycznego i szeroko pojętego prawa cywilnego oraz gospodarczego, a także z zakresu sądowego oraz przedsądowego dochodzenia należności. Zapewniam również kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Majątek i Podatki (2)
  • Spory z firmami (1)
  • Umowy (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Marcin Majcherczyk