Prawnicy Góra

Inne miasto

Spadki i testamenty

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Michał Okoniewski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  87 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  87

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 101
  Adwokat (Od 2016)

  Kancelaria Adwokacka Michał Okoniewski

  Królowej Jadwigi 25/1, 64-100 Leszno
  Adwokat Michał Okoniewski - Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w P... zobacz więcej Adwokat Michał Okoniewski - Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończył aplikację przy Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej w Poznaniu. Wieloletni pracownik jednostek administracji rządowej, oraz Przewodniczący Stałego Sądu Konsumenckiego. Kancelaria świadczy profesjonalne usługi prawnicze niosąc pomoc zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom nieprowadzącym działalności gospodarczej. Specjalizacją Kancelarii są: - sprawy cywilne: prawa konsumenta; odszkodowania; sprawy rodzinne; sprawy spadkowe; sprawy o zapłatę; sprawy ubezpieczeniowe; - sprawy gospodarcze: prawo umów handlowych; spory sądowe między przedsiębiorcami; - sprawy pracownicze; - sprawy karne i karnoskarbowe; - sprawy administracyjne, w tym podatkowe. Mottem przyświecającym działalności Kancelarii jest "nie pozostawić bez pomocy nikogo, kto jej potrzebuje". U mnie nie ma skostniałej atmosfery i skomplikowanych terminów prawniczych, jest wyłącznie Twój problem i mój pomysł, jak go rozwiązać.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (3)
  • Majątek i Podatki (3)
  • Przestępstwa i wykroczenia (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Michał Okoniewski
 • Maciej Tabert
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  1
  Radca prawny (Od 2012)

  Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Tabert

  Gen. J. Dąbrowskiego 7, 64-100 Leszno
  Doświadczenie zdobywałem pracując w kancelariach w Poznaniu i w Lesznie, w W... zobacz więcej Doświadczenie zdobywałem pracując w kancelariach w Poznaniu i w Lesznie, w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Leszna, Samorządowym Kolegium Odwoławczym, Wydziale Gospodarczym Sądu Rejonowego w Lesznie oraz w Biurze Krajowej Informacji Podatkowej przy Izbie Skarbowej w Poznaniu. Specjalizuję się w podatkach, prawie gospodarczym, windykacji i prawie spółek. RODO Ochrona danych osobowych Władam językiem niemieckim i angielskim.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spółki (1)
  • Spory z firmami (1)
  • Podatki (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Maciej Tabert
 • Krzysztof Nawrocki
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  11 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  11

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 24
  Adwokat (Od 2008)

  Krzysztof Nawrocki, adwokat - Kancelaria Adwokacka

  Bolesława Chrobrego 21/1, 64-100 Leszno
  Kancelarię Adwokacką prowadzę od 2008r. w Lesznie w formie indywidualnej pra... zobacz więcej Kancelarię Adwokacką prowadzę od 2008r. w Lesznie w formie indywidualnej praktyki. Podstawowym celem mojej pracy jest budowanie relacji z klientem opartej na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu. Każdy klient jest traktowany indywidualnie i profesjonalnie, aby zapewnić mu kompleksową i skuteczną pomoc prawną. Priorytetem w mej pracy jest dobro klientów oraz ochrona ich interesów. Zakres świadczonej przeze mnie pomocy prawnej obejmuje m. in.: 1) prawo i postępowanie cywilne, 2) prawo rodzinne, 3) prawo spółdzielcze, 4) prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, 5) prawo i postępowanie karne, 6) prawo i postępowanie w sprawach o wykroczenia, 7) prawo i postępowanie administracyjne, 8) prawo i postępowanie podatkowe. Przez okres 3 lat prowadziłem obsługę prawną Spółdzielni Mieszkaniowej „PRZYLESIE” w Lesznie (2013-2015). Ukończyłem kurs „Szkoła Praw Człowieka”, organizowany przez Helsińską Fundację Praw Człowieka w Warszawie. Byłem wykładowcą w Szkole Biznesu Europejskiego w Lesznie.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Nieruchomości (1)
  • Przestępstwa i wykroczenia (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Krzysztof Nawrocki