Prawnicy Giebułtów

Inne miasto

Spadki i testamenty

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Janusz Sawicki
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  41 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  41

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 65
  Adwokat (Od 1985)

  Kancelaria Adwokacka adw. Sawicki Janusz

  Jana Kasprowicza 20/1, 31-523 Kraków
  Jestem adwokatem od ponad 20 lat.Specjalizuję się w sprawach cywilnych ( ods... zobacz więcej Jestem adwokatem od ponad 20 lat.Specjalizuję się w sprawach cywilnych ( odszkodowawczych ) oraz gospodarczych.Prowadzę Kancelaria wspólnie z radcą prawnym .

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Majątek i Podatki (1)
  • Zdrowie (2)
  • Działalność gospodarcza (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Janusz Sawicki
 • Galina Gajda
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  1

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 23
  Adwokat (Od 2016)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Galina Gajda

  Tokarska 4/2, 30-412 Kraków
  Oferta Kancelarii skierowana jest do obywateli Polski oraz cudzoziemców zami... zobacz więcej Oferta Kancelarii skierowana jest do obywateli Polski oraz cudzoziemców zamieszkałych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, jak również przebywających poza jej granicami.Pomoc prawna udzielana cudzoziemcom odbywa się w językach rosyjskim oraz ukraińskim. Adwokat Galina Gajda zdobywała doświadczenie zawodowe w Kancelariach adwokackich i notarialnych na terenie Krakowa, a następnie w Dziale Obrotu Prawnego z Zagranicą Prokuratury Okręgowej w Krakowie. Po ukończeniu 3-letniej aplikacji adwokackiej i zdaniu egzaminu adwokackiego, została wpisana na listę adwokatów Krakowskiej Izby Adwokackiej. Obecnie wykonuje zawód w indywidualnej Kancelarii Adwokackiej w Krakowie. Adwokat Galina Gajda specjalizuje się w prawie rodzinnym, karnym, cywilnym oraz imigracyjnym. Pomaga także obcokrajowcom z ramienia Urzędu ds. Cudzoziemców w Warszawie.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Spółki (1)
  • Inne (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Galina Gajda
 • Agnieszka Poniewierka
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  4 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  4

  Ocena

  4,7
  Liczba opinii: 11
  Radca prawny (Od 2015)

  Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Poniewierka

  Krzywda 12a/4, 30-710 Kraków
  Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radców Prawnych zasięgiem działania obejmuj... zobacz więcej Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radców Prawnych zasięgiem działania obejmuje teren całej Polski. Kancelaria Radców Prawnych specjalizuje się w pełnej i kompleksowej obsłudze przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. Odnosząc się do kompleksowej obsługi przedsiębiorców należy wskazać, iż Kancelaria świadczy usługi doradcze w zakresie udziału w postępowaniach rejestrowych, wyborze właściwej formy prowadzenia działalności. W przypadku doradztwa w bieżącej działalności przedsiębiorców Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę prawną w zakresie reprezentacji w sporach sądowych, sądowo – administracyjnych, jak i zastępowania Klientów w ramach postępowań prowadzonych przed organami administracji publicznej. Co szczególnie istotne bieżące doradztwo świadczone przez Kancelarię obejmuje również kontrolę oraz zabezpieczenie interesów reprezentowanych stron w ramach zawieranych umów handlowych.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Nieruchomości (6)
  • Podatki (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Agnieszka Poniewierka
 • Gabriela Jędrys
  PREMIUM
  Radca prawny

  Kancelaria Radcy Prawnego Gabriela Jędrys

  Gen. Chłopickiego 1/5, 31-566 Kraków
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Gabriela Jędrys
 • Andrzej Bartuzi
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  1

  Ocena

  4,5
  Liczba opinii: 2
  Adwokat (Od 2010)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Bartuzi

  Kielecka 6/7, 31-526 Kraków
  Od przeszło 10 lat, zajmuję się pojętym pr. cywilnym, w tym podziałem nieruc... zobacz więcej Od przeszło 10 lat, zajmuję się pojętym pr. cywilnym, w tym podziałem nieruchomości, zasiedzeniem, sprawami o zapłatę, a także spr. rodzinnymi tj. rozwody, opieką nad dziećmi, alimentami. Istotnym elementem świadczonych usług są także spr. karne i to te najpoważniejsze jak udział w zorganizowanej grupie przestępczej, rozboje, pobicia, wypadki czy nawet zabójstwa, ale także istotne z punktu widzenia klienta choć nie o tak znacznym ciężarze gatunkowym sprawy o kradzieże, zniszczenie mienia, narkotyki, czy jazdę pod wpływem alkoholu/narkotyków. Ze swojej strony każdorazowo gwarantuję zaangażowanie, dyspozycyjność i troskę o załatwienie sprawy z jak najlepszym wynikiem. Czas jaki poświęcam dla Klienta to nie tylko analiza przepisów ale również podejście z empatią do życiowych problemów i trudnej sytuacji w jakiej Klient się znajduje. Nie obiecuje wyników, jak wielu, obiecać mogę jedynie czas i uwagę oraz maksymalną mobilizację. Nie boję się skomplikowanych pytań, ani trudnych odpowiedzi

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Przestępstwa i wykroczenia (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Andrzej Bartuzi