Prawnicy Gdynia

Inne miasto

Spadki i testamenty

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Łukasz Adam Kowalski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  15 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  15

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 46
  Adwokat (Od 2014)

  Kancelaria Adwokacka Łukasz Adam Kowalski

  Waszyngtona 34/36 lok. 423, 81-342 Gdynia
  Prowadzę sprawy z zakresu prawa podatkowego, cywilnego, gospodarczego, admin... zobacz więcej Prowadzę sprawy z zakresu prawa podatkowego, cywilnego, gospodarczego, administracyjnego i karnego natomiast specjalizuję się w problematyce prawa karnego skarbowego tj. w sprawach o przestępstwa i wykroczenia skarbowe, zarówno na etapie postępowań przygotowawczych jak i sądowych. Wybór specjalizacji podyktowany został przede wszystkim moim bogatym doświadczeniem zawodowym. Przez 10 lat pracowałem w urzędzie skarbowym (przez 6 lat zajmowałem stanowisko kierownicze, a przez 4 lata pełniłem funkcję oskarżyciela skarbowego), gdzie sporządzałem akty oskarżenia i postanowienia o umorzeniu postępowań oraz reprezentowałem urząd przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, a także przed Krajowym Centrum Informacji Kryminalnych. Przez ponad 3 lata wykonywałem też zawód radcy prawnego. Moje doświadczenie zawodowe pozwala na kompleksowe spojrzenie na daną sprawę również przez pryzmat metodologii działania organów podatkowych.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Działalność gospodarcza (1)
  • Spory z firmami (1)
  • Podatki (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Łukasz Adam Kowalski
 • Marek Rusiecki
  PREMIUM
  Radca prawny (Od 18)

  Kancelaria Radców Prawnych M.Rusiecki, M.Szymkiewicz, R.Kurek Sp.p.

  Świętojańska 66 /4, 81-393 Gdynia
  Naszą Kancelarię tworzy zespół wykwalifikowanych prawników specjalizujących ... zobacz więcej Naszą Kancelarię tworzy zespół wykwalifikowanych prawników specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa. Zapewniamy profesjonalną pomoc prawną we wszystkich sprawach - zarówno z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, handlowego, gospodarczego, podatkowego a także szeroko rozumianego prawa administracyjnego. W naszym zespole znajdziecie Państwo prawników specjalizujących się również w prawie europejskim, prawie zamówień publicznych i zagadnieniach prawnomiędzynarodowych. Prawnicy Kancelarii to grono prawników z wysokimi kompetencjami we wszystkich najważniejszych dziedzinach prawa. Dynamiczny rozwój prawa w dzisiejszych czasach w naturalny sposób „wymusza” specjalizowanie się w wybranych obszarach – jednak atutem naszej Kancelarii jest fakt, że nasi prawnicy myślą holistycznie i horyzontalnie, łączą specjalizację z wszechstronnością – dzięki czemu są w stanie tworzyć rozwiązania wieloaspektowe, przemyślane nie tylko z jednej strony.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Majątek i Podatki (2)
  • Działalność gospodarcza (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Marek Rusiecki
 • Violetta Martela
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  6 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  6

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 3
  Radca prawny (Od 2015)

  Kancelaria Radcy Prawnego Violetta Martela

  Benisławskiego 24c/4, 81-173 Gdynia
  W mojej praktyce zawodowej korzystam z wiedzy i doświadczenia zdobytego podc... zobacz więcej W mojej praktyce zawodowej korzystam z wiedzy i doświadczenia zdobytego podczas wieloletniej pracy w sądzie. Uważam, że tylko dobre zdiagnozowanie sytuacji klienta pozwala na znalezienie skutecznych środków do rozwiązania jego problemu.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Majątek i Podatki (1)
  • Zdrowie (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Violetta Martela
 • Danuta Janiszewska
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  16 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  16

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 19
  Radca prawny (Od 2011)

  Kancelaria Radcy Prawnego Danuta Janiszewska

  Komandorska, 69, 80-299 Gdańsk
  Kancelaria oferuje kompleksową pomoc przy prowadzeniu wszystkich spraw - poc... zobacz więcej Kancelaria oferuje kompleksową pomoc przy prowadzeniu wszystkich spraw - począwszy od udzielenia porady prawnej i doraźnej pomocy, poprzez sporządzanie pozwów, apelacji i innych pism procesowych, a zakończywszy na uczestnictwie w rozprawach sądowych. Kancelaria prowadzi obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych z zakresu: - Prawa ubezpieczeniowego i odszkodowań - Prawa cywilnego - Prawa spadkowego - Prawa gospodarczego i prawa spółek handlowych - Prawa rodzinnego i opiekuńczego - Prawa pracy - Prawa budowlanego - Prawa turystycznego - Nieuczciwej konkurencji - Ochrony konkurencji i konsumenta - Prawa obrotu nieruchomościami - Prawa upadłościowego i naprawczego - Prawa bankowego - Prawa wekslowego - Prawa administracyjnego - Prawa spółdzielczego - Windykacji

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Dzieci i rozwody (6)
  • Majątek i Podatki (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Danuta Janiszewska
 • Maria Styp-Rekowska
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  11 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  11

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 8
  Radca prawny (Od 1985)

  Kancelaria Radcy Prawnego Maria Styp-Rekowska

  Gen. Hallera 132 lok. 100, 80-416 Gdańsk
  Jestem radcą prawnym z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem zawodowym, był... zobacz więcej Jestem radcą prawnym z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem zawodowym, byłam również sędzią. Doświadczenie zawodowe zdobywałam przy obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw, a także osób fizycznych. Zajmuję się przede wszystkim wszelkiego rodzaju sprawami cywilnymi oraz gospodarczymi, ale także rodzinnym. W kancelarii dysponuję młodym, ambitnym zorientowanym na sukces zespołem. Do każdej sprawy podchodzę z najwyższą starannością oraz zaangażowaniem.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Dzieci i rozwody (5)
  • Umowy (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Maria Styp-Rekowska
 • Joanna Małecka
  PREMIUM

  Ocena

  4,0
  Liczba opinii: 1
  Adwokat (Od 2016)

  Kancelaria Adwokacka Joanna Małecka

  Marii Konopnickiej 15/1, 80-240 Gdańsk
  W ramach świadczonych usług Kancelaria podejmuje się reprezentacji Klientów ... zobacz więcej W ramach świadczonych usług Kancelaria podejmuje się reprezentacji Klientów w postępowaniach sądowych oraz pozasądowych, uczestniczy w spotkaniach i negocjacjach. Podstawowe filary działalności stanowią sprawy o charakterze cywilnym (w szczególności prawo zobowiązań, spadkowe oraz rodzinne) oraz sprawy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa administracyjnego. Kancelaria zajmuje się także sporządzaniem opinii prawnych, pism procesowych, przygotowywaniem i opiniowaniem umów, a także udziela indywidualnych porad prawnych – w tym również on-line – oraz zapewnia bieżącą obsługę prawną. Istnieje możliwość uzyskania pomocy prawnej w języku angielskim.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Działalność gospodarcza (1)
  • Praca (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Joanna Małecka
 • Marta Fundowicz
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  17 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  17

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 12
  Adwokat (Od 2017)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Fundowicz

  Jantarowa 53, 84-240 Reda
  Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. A... zobacz więcej Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Aplikację adwokacką ukończyłam przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Gdańsku. Wpis na listę adwokatów uzyskałam w 2017r. i od tego też roku rozpoczęłam prowadzenie swojej Kancelarii. Najistotniejszym celem mojej pracy jest dogłębna analiza potrzeb i wymagań Klienta, która w połączeniu z najwyższej jakości usługą, dyskrecją i wzajemnym zaufaniem pomaga w uzyskaniu najkorzystniejszego finału prowadzonych przeze mnie spraw. Oferuję swoim Klientom bezpieczeństwo prawne zarówno w ramach bieżącej obsługi, jak i w aspektach pobocznych związanych z wyzwaniami, jakie stawia codzienność. Świadczę pomoc w sprawach karnych oraz szeroko rozumianych sprawach cywilnych, rodzinnych, administracyjnych oraz z zakresu prawa pracy. Swoją pracą gwarantuje klientowi poczucie dyskrecji, bezpieczeństwa oraz najwyższą jakość w dbałości o jego interesy. Atutową cechą mojej osobowości jest rzetelność, sumienność oraz upór.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Przestępstwa i wykroczenia (1)
  • Praca (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Marta Fundowicz
 • Anna Bańkowska
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  12 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  12

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 8
  Radca prawny (Od 2017)

  Kancelaria Radcy Prawnego Anna Bańkowska

  Okopowa 17A lok. 2, 80-819 Gdańsk
  Zajmuję się świadczeniem pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych nieprowadzą... zobacz więcej Zajmuję się świadczeniem pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz świadczeniem kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. Obszary prawa w jakich działam to prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo pracy, prawo gospodarcze oraz prawo spółek handlowych, a także prawo administracyjne i prawo karne.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Nieruchomości (1)
  • Działalność gospodarcza (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Anna Bańkowska