Prawnicy Dobre Miasto

Inne miasto

Spadki i testamenty

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Anna Parys
  PREMIUM
  Radca prawny (Od 2014)

  Kancelaria Radcy Prawnego Anna Parys

  1 Maja 5A/71, 10-117 Olsztyn
  Jestem Radcą Prawnym prowadzącym Kancelarię w Olsztynie. Podchodzę indywidua... zobacz więcej Jestem Radcą Prawnym prowadzącym Kancelarię w Olsztynie. Podchodzę indywidualnie do każdego Klienta, zawsze znajdę czas, by rozwiązać powierzoną mi sprawę. Posiadam doświadczenie w zakresie prawa cywilnego (pozew o zapłatę, odszkodowanie), prawa spadkowego, prawa rodzinnego (rozwód, podział majątku, alimenty) i prawa pracy, zaś specjalizuję się w obsłudze prawnej przedsiębiorców (bieżąca obsługa, negocjacje, zamówienia publiczne). Prowadzę szkolenia i doradztwo z zakresu prawa dla osób fizycznych, jak również dla przedsiębiorców.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Majątek i Podatki (1)
  • Umowy (1)
  • Sprawy ubezpieczeniowe (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Anna Parys
 • Małgorzata Połubińska
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  5 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  5

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 24
  Radca prawny (Od 2016)

  Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Połubińska

  Kopernika 13 lok.104, 10-510 Olsztyn
  W ofercie prowadzonej przeze mnie Kancelarii Radcy Prawnego znajdują się usł... zobacz więcej W ofercie prowadzonej przeze mnie Kancelarii Radcy Prawnego znajdują się usługi z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, handlowego, administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz postępowania cywilnego i egzekucyjnego. Reprezentuję Klientów w sprawach o ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (2)
  • Dzieci i rozwody (4)
  • Inne (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Małgorzata Połubińska
 • Piotr Bazyluk
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 2
  Radca prawny

  Lege Artis Kancelaria Radcy Prawnego

  Wyszyńskiego 15/3, 10-900 Olsztyn
  Specjalizuję się w obsłudze podmiotów gospodarczych, sprawach odszkodowawczy... zobacz więcej Specjalizuję się w obsłudze podmiotów gospodarczych, sprawach odszkodowawczych i rozwodowych. Wraz z pracownikami i współpracownikami nasza Kancelaria koncentruje się na każdej sprawie. Procesy sądowe to nasza codzienność, w której czujemy się wyśmienicie. Nie każda sprawa jednak musi kończyć się na sali sądowej, dlatego też dokonujemy dokładnej analizy każdej sprawy naszych Klientów. Prowadziłem wiele spraw dotyczących dochodzenia odszkodowań za wypadki komunikacyjne, za uszkodzenia ciała w wypadku, za śmierć osoby bliskiej, za błąd medyczny, za poślizgnięcie się, upadek, za wypadek w gospodarstwie rolnym. Dochodzę zwrotu poniesionych kosztów leczenia. Umiejętnie pomagam firmom w każdym stadium rozwoju. Obsługuję zarówno spółki akcyjne, spółki z o.o. jak i inne podmioty gospodarcze. Moją siłą jest też zespół kompetentnych specjalistów, których dobieram sobie do współpracy.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Sprawy ubezpieczeniowe (12)
  • Dzieci i rozwody (8)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Piotr Bazyluk