Prawnicy Dąbrowa Górnicza

Inne miasto

Nieruchomości

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Marcin Majcherczyk
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  10 odpowiedzi na pytania w kategorii Nieruchomości
  10

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 8
  Radca prawny (Od 2017)

  Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Majcherczyk

  Stawowa 4 lok. 39, 41-200 Sosnowiec
  Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie i nieszablonowo. Ważny jest dla mni... zobacz więcej Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie i nieszablonowo. Ważny jest dla mnie dobry kontakt z klientem i bieżące informowanie o podejmowanych w jego imieniu krokach prawnych. Specjalizuję się w sprawach z zakresu prawa budowlanego, energetycznego i szeroko pojętego prawa cywilnego oraz gospodarczego, a także z zakresu sądowego oraz przedsądowego dochodzenia należności. Zapewniam również kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Majątek i Podatki (2)
  • Spory z firmami (1)
  • Umowy (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Marcin Majcherczyk
 • Piotr Bańczyk
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 1
  Adwokat (Od 1998)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Bańczyk

  Dyrekcyjna 10/2, 40-013 Katowice
  Kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną z wykorzystaniem wiedzy i doświad... zobacz więcej Kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną z wykorzystaniem wiedzy i doświadczenia w zakresie stosowania prawa. Każda zlecona Kancelarii sprawa jest dla nas najważniejsza. Szczególną uwagę przykładamy do możliwie najpełniejszej komunikacji z Klientem w związku z prowadzonymi sprawami. Wiedza i doświadczenie stanowią łącznie z przyjętym sposobem organizacji nastawionym na Klienta elementy charakteryzujące naszą pracę i służą realizacji misji Kancelarii jaką jest świadczenie pomocy prawnej, która chroni interesy naszych Klientów w sposób optymalny i korzystny dla Klienta przy indywidualnym podejściu do każdej prowadzonej sprawy. Bezpieczeństwo prawne naszych Klientów i ich pomyślność stanowią nasze główne zadanie, które realizujemy poprzez świadczenie usług: - zastępstwa procesowego przed sądami szczególnie w sprawach cywilnych i gospodarczych oraz przed sądami administracyjnymi - reprezentacji przed sądami karnymi - udzielaniu porad i konsultacji - sporządzaniu opinii prawnych

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Sprawy ubezpieczeniowe (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Piotr Bańczyk
 • Mateusz Hańderek
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Nieruchomości
  1
  Radca prawny (Od 2014)

  MH LEGAL Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Hańderek

  Batorego 2/6, 40-061 Katowice
  Nazywam się Mateusz Hańderek, jestem radcą prawnym. Ukończyłem w 2010 roku W... zobacz więcej Nazywam się Mateusz Hańderek, jestem radcą prawnym. Ukończyłem w 2010 roku Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, po obronie pracy magisterskiej pt. „Ochrona danych osobowych w prawie administracyjnym”. Następnie, w latach 2011-2013 odbyłem wymagające szkolenie w ramach aplikacji radcowskiej w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. Finalnie, w 2014 roku zdałem z wyróżnieniem egzamin radcowski i uzyskałem wpis na listę radców prawnych. Od 2008 roku współpracuję z jedną z renomowanych kancelarii prawnych w Katowicach.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Majątek i Podatki (1)
  • Spory z firmami (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Mateusz Hańderek
 • Agnieszka Kwapień
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  5 odpowiedzi na pytania w kategorii Nieruchomości
  5

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 44
  Adwokat (Od 2010)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Kwapień

  Tadeusza Kościuszki 56/2, 40-047 Katowice
  Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Kwapień oferuje szeroką pomoc prawną ... zobacz więcej Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Kwapień oferuje szeroką pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla przedsiębiorców. Kancelaria Adwokacka reprezentowana przez Adwokat Agnieszkę Kwapień specjalizuje się w zapewnieniu pomocy prawnej skierowanej dla Klientów zmagających się z trudnymi sprawami rozwodowymi, alimentacyjnymi, majątkowymi, karnymi, spadkowymi i innych. Pomoc prawna świadczona jest w terminach uzgodnionych z Klientem, stosownie do jego potrzeb, także w dni wolne od pracy.
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Agnieszka Kwapień
 • Karolina Seidel
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 6

  Adwokat Karolina Seidel

  Bankowa 1/4, 44-100 Gliwice
  Adwokat. Członek Izby Adwokackiej w Katowicach. Posiada kilkuletnie doświadc... zobacz więcej Adwokat. Członek Izby Adwokackiej w Katowicach. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe w pracy adwokata. Skutecznie reprezentuje strony w różnego rodzaju procesach sądowych i negocjacjach pozasądowych, jak i postępowania przed organami ścigania oraz organami administracyjnymi. Bogatym doświadczeniem może poszczycić się w reprezentowaniu stron w sprawach rodzinnych dotyczących rozwodu, podziału majątku wspólnego, władzy rodzicielskiej i alimentów. Specjalizuje się w prawie medycznym. Szczególnie interesuje ją zagadnienie tzw. błędu w sztuce lekarskiej. W swoim dorobku zawodowym posiada zakończone sukcesem sprawy medyczne przed Okręgowym Rzecznikiem Odpowiedzialności Zawodowej, Rzecznikiem Praw Pacjenta oraz Wojewódzkimi Komisjami do Spraw Orzekania o Zdarzeniach Medycznych. Prowadzi szkolenia oraz wykłady naukowe dla lekarzy dot. zagadnienia błędu w sztuce lekarskiej. Posiada certyfikat językowy TOLES Higher Level, dzięki czemu biegle włada językiem angielskim.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Nieruchomości (2)
  • Dzieci i rozwody (8)
  • Zdrowie (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Karolina Seidel