Prawnicy Chorzów

Inne miasto

Spadki i testamenty

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Jolanta Otworowska
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  16 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  16

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 32
  Adwokat (Od 2009)

  Adwokat Otworowska Jolanta. Kancelaria adwokacka

  Dworcowa 1, 41-500 Chorzów
  W mojej praktyce kieruję się w pierwszej kolejności interesem Klienta, rzete... zobacz więcej W mojej praktyce kieruję się w pierwszej kolejności interesem Klienta, rzetelnością i śmiałym wyrażaniem poglądów. Koncentruję się na sprawach rodzinnych w szerokim rozumieniu (rozwody, prawa rodzicielskie, zaspokojenie potrzeb rodziny), cywilnych (sprawy o zapłatę, spadki, ochroną dóbr osobistych, windykacja), karnych (relacje sąsiedzkie, kradzieże, rozboje, substancje niedozwolone, oszustwa) oraz obsługi podmiotów gospodarczych (sprawy ze stosunków spółki, zgromadzenia, fundacje). Niezależnie od działalności adwokackiej jestem certyfikowanym mediatorem. W mediacji specjalizuję się w sprawach rodzinnych. Pomagam stronom sporu spojrzeć w przyszłość i zbudować poprawne relacje. W ostatnim czasie z sukcesem zakończyliśmy z moimi Klientami sprawy: o zapłatę kwoty 43 000 zł., egzekucyjną o alimenty bieżące, rozwodową z podziałem majątku, karną trwającą od 2009r., o roszczenia z umów bankowych o wartości 32 000 zł., o alimenty, zarzut przewłaszczenia mienia, oskarżenie funkcjonariusza publ

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Spółki (1)
  • Inne (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Jolanta Otworowska
 • Agnieszka Kwapień
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  10 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  10

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 102
  Adwokat (Od 2010)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Kwapień

  Tadeusza Kościuszki 56/2, 40-047 Katowice
  Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Kwapień oferuje szeroką pomoc prawną ... zobacz więcej Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Kwapień oferuje szeroką pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla przedsiębiorców. Kancelaria Adwokacka reprezentowana przez Adwokat Agnieszkę Kwapień specjalizuje się w zapewnieniu pomocy prawnej skierowanej dla Klientów zmagających się z trudnymi sprawami rozwodowymi, alimentacyjnymi, majątkowymi, karnymi, spadkowymi i innych. Pomoc prawna świadczona jest w terminach uzgodnionych z Klientem, stosownie do jego potrzeb, także w dni wolne od pracy.
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Agnieszka Kwapień
 • Piotr Bańczyk
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 2
  Adwokat (Od 1998)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Bańczyk

  Dyrekcyjna 10/2, 40-013 Katowice
  Kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną z wykorzystaniem wiedzy i doświad... zobacz więcej Kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną z wykorzystaniem wiedzy i doświadczenia w zakresie stosowania prawa. Każda zlecona Kancelarii sprawa jest dla nas najważniejsza. Szczególną uwagę przykładamy do możliwie najpełniejszej komunikacji z Klientem w związku z prowadzonymi sprawami. Wiedza i doświadczenie stanowią łącznie z przyjętym sposobem organizacji nastawionym na Klienta elementy charakteryzujące naszą pracę i służą realizacji misji Kancelarii jaką jest świadczenie pomocy prawnej, która chroni interesy naszych Klientów w sposób optymalny i korzystny dla Klienta przy indywidualnym podejściu do każdej prowadzonej sprawy. Bezpieczeństwo prawne naszych Klientów i ich pomyślność stanowią nasze główne zadanie, które realizujemy poprzez świadczenie usług: - zastępstwa procesowego przed sądami szczególnie w sprawach cywilnych i gospodarczych oraz przed sądami administracyjnymi - reprezentacji przed sądami karnymi - udzielaniu porad i konsultacji - sporządzaniu opinii prawnych

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Sprawy ubezpieczeniowe (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Piotr Bańczyk
 • Adam Chaliński
  PREMIUM

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Chaliński

  Królowej Jadwigi 10, 40-096 Katowice
  Jestem adwokatem, członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Katowicach. Powierz... zobacz więcej Jestem adwokatem, członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Katowicach. Powierzone zadania realizuje z najwyższą starannością, pracując nad dostarczeniem rozwiązań zapewniających satysfakcję i zadowolenie klientów. Współpracowałem z kancelariami radcowskimi i adwokackimi w zakresie obsługi spraw cywilnych, gospodarczych, karnych. W swojej praktyce zawodowej specjalizuję się na problematyce zorganizowanej przestępczości gospodarczej, rynku obrotu nieruchomościami, sprawach rodzinnych ze szczególnym uwzględnieniem podziału majątku, prawie gospodarczym.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (5)
  • Nieruchomości (3)
  • Majątek i Podatki (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Adam Chaliński
 • Marta Jasińska
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  4 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  4

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 8
  Adwokat (Od 2013)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Jasińska

  Warszawska 18/7, 41-200 Sosnowiec
  Świadczę pomoc prawną zarówno klientom indywidualnym i klientom biznesowym. ... zobacz więcej Świadczę pomoc prawną zarówno klientom indywidualnym i klientom biznesowym. Każdy klient może liczyć na kompleksową obsługę, polegającą m.in. na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu/opiniowaniu wszelkiego rodzaju pism (w tym pozwów, wniosków, apelacji, zażaleń, skarg kasacyjnych, aktów oskarżenia, skarg, pism przygotowawczych z poszczególnych dziedzin prawa) lub umów, na reprezentacji przed sądami powszechnymi oraz sądami administracyjnymi. W celu dostosowania się do potrzeb klienta istnieje możliwość świadczenia pomocy prawnej w miejscu i terminie uzgodnionym z każdym indywidualnie.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (3)
  • Inne (4)
  • Dzieci i rozwody (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Marta Jasińska
 • Marcin Majcherczyk
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  7 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  7

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 27
  Radca prawny (Od 2017)

  Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Majcherczyk

  Stawowa 4 lok. 39, 41-200 Sosnowiec
  Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie i nieszablonowo. Ważny jest dla mni... zobacz więcej Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie i nieszablonowo. Ważny jest dla mnie dobry kontakt z klientem i bieżące informowanie o podejmowanych w jego imieniu krokach prawnych. Specjalizuję się w sprawach z zakresu prawa budowlanego, energetycznego i szeroko pojętego prawa cywilnego oraz gospodarczego, a także z zakresu sądowego oraz przedsądowego dochodzenia należności. Zapewniam również kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Majątek i Podatki (2)
  • Spory z firmami (1)
  • Umowy (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Marcin Majcherczyk
 • Wojciech Dynaś
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 6
  Radca prawny (Od 1990)

  Kancelaria Radcy Prawnego "SIGNUM"

  Kościelna 46, 41-200 Sosnowiec
  Jestem założycielem kancelarii, która w wyniku wieloletniej działalności i p... zobacz więcej Jestem założycielem kancelarii, która w wyniku wieloletniej działalności i praktyki w sferze prawa cywilnego i prawa nieruchomości, wyspecjalizowała się w świadczeniu pomocy prawnej i twórczym rozwiązywaniu problemów Klientów w szeroko rozumianym zakresie spraw majątkowych dotyczących spadków i nieruchomości, ale także odszkodowań i należności z umów wzajemnych. W naszej kancelarii Klient staje się aktywnym uczestnikiem procesu rozwiązywania jego problemu prawnego, który przy naszej pomocy, sam najpierw musi zrozumieć. Proces ten polega na aktywnym wysłuchaniu problemu Klienta, wspólnym zrozumieniu i wyjaśnieniu go Klientowi, poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań prawnych w celu likwidacji problemu oraz na tworzeniu-we współpracy z Klientem-rozwiązań na miarę jego oczekiwań. Istotą naszej współpracy jest skuteczność ochrony prawnej naszych Klientów. Nie traktujemy wiedzy prawniczej jak magicznej wiedzy tajemnej zarezerwowanej tylko dla wybranych. Mówimy tym samym zrozumiałym językiem.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Nieruchomości (1)
  • Działalność gospodarcza (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Wojciech Dynaś