Prawnicy Chełmża

Inne miasto

Spadki i testamenty

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Klaudia Wińska
  PREMIUM
  Radca prawny

  Kancelaria Prawna Lexango

  Kopernika 36, 87-100 Toruń
  Celem kancelarii prawnej Lexango, mieszczącej się w Toruniu, jest wyręczanie... zobacz więcej Celem kancelarii prawnej Lexango, mieszczącej się w Toruniu, jest wyręczanie klientów we wszelkich działaniach zmierzających do rozwiązania jakiegokolwiek problemu prawnego. Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych prawników, którzy dzięki wysokim kompetencjom zawodowym i wieloletniemu doświadczeniu są w stanie pomóc w każdej sprawie. Oferowane przez nas usługi obejmują m.in. prawo karne, cywilne, pracy, administracyjne, rodzinne. Wykazujemy dużą skuteczność w dochodzeniu odszkodowań, uzyskiwaniu alimentów czy windykacji należności. Zajmujemy się doraźną i stałą obsługą prawną, zarówno osób indywidualnych, jak i firm. Prowadzimy sprawy rozwodowe, postępowania spadkowe oraz sprawy dotyczące podziału majątku. Zależy nam na zaufaniu klientów, dlatego możemy zapewnić Cię o pełnej dyskrecji na każdym etapie naszej współpracy. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta oraz wnikliwą analizę jego sytuacji, co pozwala nam wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie.
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Klaudia Wińska
 • Filip Węgierski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  1

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 11

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Filip Węgierski

  Królowej Jadwigi 24/5, 87-100 Toruń
  Celem Kancelarii jest zapewnienie kompleksowej obsługi prawnej zarówno klien... zobacz więcej Celem Kancelarii jest zapewnienie kompleksowej obsługi prawnej zarówno klientom indywidualnym jak i podmiotom gospodarczym. W naszej Kancelarii cenimy zaufanie jakim obdarzają nas Klienci i jest ono podstawą wszelkich dokonywanych przez nas czynności w ramach udzielanej pomocy prawnej. Dla każdego Klienta poszukujemy optymalnych rozwiązań uwzględniając jego potrzeby, możliwości finansowe oraz konieczny na W roku 2015 nominowany do nagrody w konkursie Prawnik Pro Bono organizowanej przez "Rzeczpospoltią" oraz Fundację Uniwersyteckich Poradni Prawnych. Od 2016 r. pełni funkcję Sekretarza w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Toruniu.
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Filip Węgierski
 • Krzysztof Lange
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  5 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  5

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 51
  Radca prawny (Od 2004)

  Lange Kancelaria Prawna Spółka Partnerska Radcowie Prawni

  Dominikańska 9, 87-100 Toruń
  Radca prawny Krzysztof Lange dysponuje wieloletnim i bogatym doświadczeniem ... zobacz więcej Radca prawny Krzysztof Lange dysponuje wieloletnim i bogatym doświadczeniem w obsłudze prawnej przedsiębiorców oraz konsumentów. W okresie od 2004 r. do 2008 r. realizował pełną obsługę prawną jednego z wiodących polskich banków.Doświadczony cywilista. Zajmuje się przede wszystkim prawem cywilnym, w szczególności prawem zobowiązań. Jest specjalistą w zakresie prawa bankowego, wekslowego oraz na tle problematyki związanej z leasingiem. Praktykuje również w obszarze prawa zwalczania nieuczciwej konkurencji oraz prawnych aspektów obrotu nieruchomościami. Realizuje obsługę prawną również na obszarze prawa samorządu terytorialnego, zwłaszcza w relacji biznes – samorząd terytorialny. Sprawny negocjator. Aktywnie prowadzi negocjacje oraz postępowania restrukturyzacyjne i ugodowe w imieniu kredytobiorców lub dłużników innych produktów finansowych. Znający tajniki uzyskiwania satysfakcjonujących wyników negocjacyjnych. Doświadczony i skuteczny prawnik procesowy.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Nieruchomości (1)
  • Majątek i Podatki (2)
  • Działalność gospodarcza (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Krzysztof Lange