Prawnicy Chełmża

Inne miasto

Spadki i testamenty

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Katarzyna Noskowicz
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  2 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  2

  Kancelaria Prawna Noskowicz

  Toruń, 87-100 Toruń
  Specjalizuje się głównie w prawie cywilnym i gospodarczym. Prowadzę obsługę ... zobacz więcej Specjalizuje się głównie w prawie cywilnym i gospodarczym. Prowadzę obsługę prawną podmiotów gospodarczych, w tym spółek prawa handlowego. Świadczę również pomoc na rzecz osób fizycznych. Pochodzę z pięknego Torunia. Tu dorastałam i kończyłam studia. Po odbyciu aplikacji radcowskiej i zdaniu egzaminu radcowskiego, zostałam wpisana na listę radców prawnych, prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Toruniu (numer wpisu TR-966). Doświadczenie zawodowe zdobywałam również w Toruniu. Aplikację odbywałam w renomowanych kancelariach adwokacko –radcowskich i radcowskich. W miarę możliwości staram się także udzielać pomocy prawnej pro bono, do której należy m. in. uczestnictwo w akcjach dni bezpłatnej pomocy prawnej “Niebieski Parasol” pod patronatem Krajowej Izby Radców Prawnych. W czasie wolnym od pracy praktykuje ashtanga yoga i vinyasa yoga, dużo spaceruje i czytam. Przez cały czas szlifuje również języki obce, które przydają się podczas moich podróży..

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Nieruchomości (2)
  • Majątek i Podatki (3)
  • Zdrowie (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Katarzyna Noskowicz
 • Krzysztof Lange
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  5 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  5

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 51
  Radca prawny (Od 2004)

  Lange Kancelaria Prawna Spółka Partnerska Radcowie Prawni

  Dominikańska 9, 87-100 Toruń
  Radca prawny Krzysztof Lange dysponuje wieloletnim i bogatym doświadczeniem ... zobacz więcej Radca prawny Krzysztof Lange dysponuje wieloletnim i bogatym doświadczeniem w obsłudze prawnej przedsiębiorców oraz konsumentów. W okresie od 2004 r. do 2008 r. realizował pełną obsługę prawną jednego z wiodących polskich banków.Doświadczony cywilista. Zajmuje się przede wszystkim prawem cywilnym, w szczególności prawem zobowiązań. Jest specjalistą w zakresie prawa bankowego, wekslowego oraz na tle problematyki związanej z leasingiem. Praktykuje również w obszarze prawa zwalczania nieuczciwej konkurencji oraz prawnych aspektów obrotu nieruchomościami. Realizuje obsługę prawną również na obszarze prawa samorządu terytorialnego, zwłaszcza w relacji biznes – samorząd terytorialny. Sprawny negocjator. Aktywnie prowadzi negocjacje oraz postępowania restrukturyzacyjne i ugodowe w imieniu kredytobiorców lub dłużników innych produktów finansowych. Znający tajniki uzyskiwania satysfakcjonujących wyników negocjacyjnych. Doświadczony i skuteczny prawnik procesowy.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Nieruchomości (1)
  • Majątek i Podatki (2)
  • Działalność gospodarcza (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Krzysztof Lange
 • Anna Janiszewska
  PREMIUM
  Adwokat (Od 2015)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Janiszewska

  Tadeusza Kościuszki 41/47 lok. 20, 87-100 Toruń
  Nasza kancelaria zajmuje się szeroko rozumianą pomocą prawną dla osób fizycz... zobacz więcej Nasza kancelaria zajmuje się szeroko rozumianą pomocą prawną dla osób fizycznych, osób prawnych oraz przedsiębiorców. W jej ramach oferujemy porady prawne, zastępstwo procesowe w postępowaniach sądowych, mediacyjnych oraz przed organami administracji publicznej.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Przestępstwa i wykroczenia (1)
  • Praca (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Anna Janiszewska