Prawnicy Białystok

Inne miasto

Spadki i testamenty

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Bartłomiej Skiba
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  9 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  9

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 69
  Radca prawny (Od 2010)

  Kancelaria Radcy Prawnego Bartłomiej Skiba

  Suraska 1 lok. 101, 15-093 Białystok
  prawo cywilne, prawo administracyjne, prawo gospodarcze, prawo spółdzielcze ... zobacz więcej prawo cywilne, prawo administracyjne, prawo gospodarcze, prawo spółdzielcze i wspólnot mieszkaniowych

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (3)
  • Inne (5)
  • Spory z firmami (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Bartłomiej Skiba
 • Dorota Tumkiewicz
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  10 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  10

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 31
  Adwokat (Od 2016)

  Kancelaria adwokacka Dorota Tumkiewicz

  Krakowska 5 lok. 603, 15-875 Białystok
  Mój zawód to moja pasja. Wieloletnie doświadczenie prawnicze wykorzystuję w ... zobacz więcej Mój zawód to moja pasja. Wieloletnie doświadczenie prawnicze wykorzystuję w codziennej pracy. Wszystkim klientom oferuję indywidualne podejście do każdej sprawy. Zapewniam pomoc prawną zarówno na etapie postępowania sądowego jak i pozasądowego, udzielam porad oraz sporządzam pisma procesowe. Jestem także stałym mediatorem sądowym. Koncentruję się na sprawach cywilnych: - o zapłatę, - o odszkodowanie, w tym za błędy medyczne, wypadki drogowe, - o spadek, w tym stwierdzenie dziedziczenia, podział majątku spadkowego, - o zachowek, - o rozwód i alimenty, - o podział majątku po rozwodzie sprawach bankowych: - o zwrot opłat za polisolokaty, - tzw. frankowiczów, tj. o umowy kredytów frankowych - nakazach zapłaty, w tym sprzeciwach od tych nakazów sprawach karnych jako obrońca: - sprawa o narkotyki, - o przestępstwa, - o przestępstwa gospodarcze. Zapraszam.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (3)
  • Przestępstwa i wykroczenia (5)
  • Spółki (5)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Dorota Tumkiewicz
 • Renata Tanajewska
  PREMIUM

  Kancelaria Adwokacka Renata Tanajewska

  Lipowa 1 lok. 20, 15-424 Białystok
  W swojej pracy zawodowej koncentruje się na sprawach z zakresu prawa cywilne... zobacz więcej W swojej pracy zawodowej koncentruje się na sprawach z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa rodzinnego, rzeczowego, zobowiązań oraz handlowego. W pracy naukowej interesuję się kwestiami zarządzania spółkami prawa handlowego, umowami handlowymi i nowymi metodami współpracy gospodarczej. Będąc zarówno adwokatem, jak i pracownikiem naukowo-dydaktycznym, staram się łączyć umiejętności praktyczne i teoretyczne, aby lepiej służyć. Dobro i interes człowieka jest pojęciem priorytetowym niewymagającym definiowania. Każdy z nas stawia swoje problemy na pierwszym miejscu. Wykonywany zawód traktuję jako sposób pomocy w zaistniałych problemach, bowiem czasem potrzebujemy czyjegoś wsparcia, aby iść dalej. Nawet rozmowa z drugim człowiekiem może otworzyć dotychczas zamknięte drzwi. Konsensus jest tym, co ludzi łączy i pomaga zakończyć spór. Głęboko wierzę, że nie ma spraw beznadziejnych - są takie, do których trudno jest znaleźć właściwe podejście.
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Renata Tanajewska