Prawnicy Bezrzecze

Inne miasto

Spadki i testamenty

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Bernadetta Parusińska- Ulewicz
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1411 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  1411

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 1910

  Kancelaria Adwokacka Bernadetta Parusińska- Ulewicz

  Gen. Z. Sadowskiego 2D/3, 71-213 Szczecin
  Świadczenie pomocy prawnej to nie tylko mój zawód, ale przede wszystkim pasj... zobacz więcej Świadczenie pomocy prawnej to nie tylko mój zawód, ale przede wszystkim pasja. Bezpośredni kontakt telefoniczny pod numerem: 663-182-634.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Dzieci i rozwody (3)
  • Własność intelektualna (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Bernadetta Parusińska- Ulewicz
 • adw. Katarzyna Brzeska-Sykała
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  6 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  6

  Ocena

  4,7
  Liczba opinii: 11

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Brzeska-Sykała

  Leopolda Okulickiego 46/5, 71-031 Szczecin
  Wykonując zawód adwokata świadczę pomoc prawną na terenie całego kraju, w sz... zobacz więcej Wykonując zawód adwokata świadczę pomoc prawną na terenie całego kraju, w szczególności na terenie województwa zachodniopomorskiego. Szczególną uwagę zwracam na pełną poufność i dyskrecję w zakresie powierzonych spraw, co powoduje, że indywidualne podejście do każdego Klienta gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.Z przyjemnością zapraszam Państwa do współpracy.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Działalność gospodarcza (1)
  • Umowy (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika adw. Katarzyna Brzeska-Sykała
 • Mateusz Uldynowicz
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  18 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  18

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 36
  Adwokat (Od 2016)

  Kancelaria Adwokacka Mateusz Uldynowicz

  Śląska 31/9, 70-434 Szczecin
  Jako adwokat specjalizuję się w prawie cywilnym i prawie gospodarczym, w tym... zobacz więcej Jako adwokat specjalizuję się w prawie cywilnym i prawie gospodarczym, w tym w prawnej obsłudze podmiotów gospodarczych. Prawo cywilne i gospodarcze to dziedziny prawa, które darzę szczególną sympatią. Zawsze były mi bliskie w mojej dotychczasowej karierze, gdzie na co dzień zajmowałem się obsługą prawną firm z różnych branż. Działam lokalnie w Szczecinie, a na odległość również w całej Polsce. Udzielam się też społecznie wspierając swoją wiedzą i doświadczeniem działania Stowarzyszenia na rzecz rozwoju gospodarczego i edukacji "Synergia" w Szczecinie. Oprócz wyżej wskazanych spraw w swojej dotychczasowej praktyce zajmowałem się i zajmuję się sprawami klientów indywidualnych (sprawami niezwiązanymi z prowadzeniem działalności gospodarczej) m. in. z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego czy prawa pracy. W kontakcie z klientami zależy mi na kilku aspektach: zaufanie i wzajemne zrozumienie potrzeb obu stron; sprawna komunikacja; partnerska relacja.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (3)
  • Dzieci i rozwody (6)
  • Spółki (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Mateusz Uldynowicz
 • Bartosz Sochaj
  PREMIUM

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Sochaj

  Stefana Czarnieckiego 30/31 lokal 105, 73-110 Stargard
  Jestem adwokatem, absolwentem prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwer... zobacz więcej Jestem adwokatem, absolwentem prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. W toku odbywania aplikacji adwokackiej rozwijałem zarówno umiejętności sporządzania pism procesowych z zakresu wszystkich gałęzi prawa, niezbędnych dla potrzeb różnorodnych postępowań, jak i reprezentowałem Klientów w szczególności: w postępowaniach sądowych, egzekucyjnych, administracyjnych, przed organami ścigania oraz w kontaktach z ich kontrahentami i podczas spotkań lub mediacji z przeciwnikami procesowymi. Od wielu lat prowadzę zawodowo sprawy swoich Mocodawców i dbam o ich interesy, przejawiając przy tym wysoką sumienność, profesjonalizm oraz prezentując rzetelną wiedzę, pozwalającą znaleźć najlepsze rozwiązanie problemów prawnych moich Klientów. Zapraszam Państwa do kontaktu.
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Bartosz Sochaj