Prawnicy Bezrzecze

Inne miasto

Spadki i testamenty

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Bernadetta Parusińska- Ulewicz
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1601 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  1601

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 2124

  Kancelaria Adwokacka Bernadetta Parusińska- Ulewicz

  Gen. Z. Sadowskiego 2D/3, 71-213 Szczecin
  Świadczenie pomocy prawnej to nie tylko mój zawód, ale przede wszystkim pasj... zobacz więcej Świadczenie pomocy prawnej to nie tylko mój zawód, ale przede wszystkim pasja. Bezpośredni kontakt telefoniczny pod numerem: 663-182-634. Pomagam Klientom głównie w sprawach o rozwód i separację, opiekę nad dziećmi, alimenty, wszelkich sprawach o zapłatę, a także w sprawach z zakresu prawa spadkowego, prowadzę obsługę prawną przedsiębiorców. Świadczę usługi drogą elektroniczną, a także reprezentuję Klientów przed sądami na terenie całego kraju.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (3)
  • Dzieci i rozwody (5)
  • Własność intelektualna (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Bernadetta Parusińska- Ulewicz
 • Mateusz Uldynowicz
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  28 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  28

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 39
  Adwokat (Od 2016)

  Kancelaria Adwokacka Mateusz Uldynowicz

  Śląska 31/9, 70-434 Szczecin
  Jako adwokat specjalizuję się w prawie cywilnym i prawie gospodarczym, w tym... zobacz więcej Jako adwokat specjalizuję się w prawie cywilnym i prawie gospodarczym, w tym w prawnej obsłudze podmiotów gospodarczych. Na co dzień zajmuję się obsługą prawną firm z branż takich jak handel (w tym e-commerce), szeroko pojęta gastronomia, branża budowlana i inne. W swojej działalności wspieram również osoby fizyczne w zakresie prawa cywilnego, prawa rodzinnego i prawa pracy, a także jednostki tzw. 3 sektora (stowarzyszenia i fundacje). W kontakcie z klientami zależy mi na kilku aspektach: po pierwsze zaufanie i wzajemne zrozumienie potrzeb obu stron, po drugie sprawna komunikacja i po trzecie partnerska relacja. Działam lokalnie w Szczecinie, a na odległość również w całej Polsce.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (3)
  • Dzieci i rozwody (6)
  • Spółki (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Mateusz Uldynowicz
 • Bartosz Sochaj
  PREMIUM

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Sochaj

  Stefana Czarnieckiego 30/31 lokal 105, 73-110 Stargard
  Jestem adwokatem, absolwentem prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwer... zobacz więcej Jestem adwokatem, absolwentem prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. W toku odbywania aplikacji adwokackiej rozwijałem zarówno umiejętności sporządzania pism procesowych z zakresu wszystkich gałęzi prawa, niezbędnych dla potrzeb różnorodnych postępowań, jak i reprezentowałem Klientów w szczególności: w postępowaniach sądowych, egzekucyjnych, administracyjnych, przed organami ścigania oraz w kontaktach z ich kontrahentami i podczas spotkań lub mediacji z przeciwnikami procesowymi. Od wielu lat prowadzę zawodowo sprawy swoich Mocodawców i dbam o ich interesy, przejawiając przy tym wysoką sumienność, profesjonalizm oraz prezentując rzetelną wiedzę, pozwalającą znaleźć najlepsze rozwiązanie problemów prawnych moich Klientów. Zapraszam Państwa do kontaktu.
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Bartosz Sochaj