Praktykant/ka Warszawa

Warszawa

PRACA DLA STUDENTA

2020-01-27

Praktyka / staż • Typ umowy: Inny

Raczkowski wśród najbardziej pożądanych pracodawców w rankingu Most Attractive Employers.

Nasza kancelaria znalazła się w gronie 8 najbardziej pożądanych kancelarii-pracodawców w oczach studentów prawa według rankingu Most Attractive Employers. Badanie Universum Talent Survey to największe na świecie tego rodzaju przedsięwzięcie. W Polsce w tegorocznej edycji udział wzięło ponad 18 tys. studentów z 70 polskich uczelni.

Dziękujemy za tę nagrodę i obiecujemy, że to nie koniec naszych wysiłków w dążeniu do stworzenia najlepszego miejsca pracy w branży.
Jesteś studentem IV lub V roku prawa? Interesujesz się obszarem prawa pracy i znasz biegle język angielski? Cechuje Cię dokładność, dbałość o szczegóły oraz precyzja?

Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole to Twoje atuty? Umiesz nadawać priorytety wykonywanym zadaniom?

Jeżeli dodatkowo interesuję Cię zdobywanie doświadczenia i praca w dynamicznym środowisku, to właśnie Ciebie szukamy!

Stawiamy na partnerskie relacje i świetną atmosferę. Cenimy samodzielność, ale nie pozostawimy Cię samego. Praca zespołowa jest dla nas bardzo ważna, na co dzień wspieramy się i wspólnie stawiamy czoła wyzwaniom.

U nas możesz liczyć na:

Umowę o staż, możliwość zdobywania doświadczenia od największych autorytetów w branży, merytoryczne zadania, partnerskie relacje w zespole, dostosowanie godzin praktyk do zajęć i wynagrodzenie.

Zapewniamy dogodną lokalizację miejsca pracy, w sąsiedztwie m.in. stacji metra Dworzec Gdański, linii tramwajowych i autobusowych, stacji PKP oraz stanowiska rowerowe, motorowe i motocyklowe.

Poznaj nas i zostań członkiem zespołu najlepszej kancelarii prawa HR w Polsce!

Wróć do listy ogłoszeń

ul. ul. Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa