Praktykant w Kancelarii Prawnej z językiem angielskim

Rödl & Partner

Warszawa

PRACA DLA STUDENTA

2021-12-06

Praktyka / staż • Typ umowy: Umowa zlecenie

MIEJSCE PRACY: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
˗ wsparcie pracowników merytorycznych kancelarii w realizacji zadań
˗ pomoc przy sporządzaniu projektów umów
˗ wyszukiwanie orzecznictwa sądowego i interpretacji
˗ sporządzanie projektów korespondencji w języku angielskim
˗ prace tłumaczeniowe, prace biurowe i administracyjne

POSZUKIWANE KOMPETENCJE
˗ IV-V rok lub absolwent studiów prawniczych
- zainteresowanie prawem gospodarczym i handlowym
˗ bardzo dobra znajomości języka angielskiego
˗ znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
- dyspozycyjność min. 25-30 h/tyg.
˗ bardzo dobra organizacja pracy
˗ dokładność i systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków
- mile widziana znajomość prawniczego angielskiego
- mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy w kancelarii

OFERUJEMY
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia u boku doświadczonych radców prawnych, adwokatów, doradców podatkowych
- 3-miesięczne praktyki z możliwością przedłużenia
- wynagrodzenie
˗ elastyczne godziny odbywania praktyk
˗ dostęp do niezbędnych narzędzi pracy
- miłą atmosferę pracy

ul. ul. Sienna 73, 00-833 Warszawa

Poznaj Sygnanet.pl