Centralny Ośrodek Informatyki szuka Radcy Prawnego

Warszawa

PRACA DLA PRAWNIKA

2021-03-31

Pełny etat • Typ umowy: Umowa o pracę

Opis oferty:

Osoba pracująca na stanowisku radcy prawnego będzie odpowiedzialna za świadczenie doradztwa prawnego na rzecz COI, ze szczególnym uwzględnieniem doradztwa w obszarze kontraktów IT oraz ochrony danych osobowych.

Zakres obowiązków:

Sporządzanie i opiniowanie umów we współpracy z zespołami merytorycznymi;
Sporządzanie analiz prawnych oraz bieżąca obsługa prawna prowadzonych projektów oraz realizowanych zadań, w szczególności w zakresie nowych technologii i ochrony danych osobowych;
Opracowywanie i opiniowanie projektów umów, pism, aneksów, pełnomocnictw oraz wewnętrznych aktów normatywnych;
Zastępstwo prawne i procesowe.

Poszukiwane kompetencje:

Minimum 4-letnie doświadczenie w obszarze doradztwa prawnego zdobyte w kancelarii zewnętrznej lub jako prawnik in-house oraz uprawnienia adwokata lub radcy prawnego;
Doświadczenie w pracy związanej z obsługą sektora IT, telekomunikacyjnego lub finansowego;
Bardzo dobra znajomość przepisów prawa cywilnego oraz dotyczących nowych technologii i ochrony danych osobowych;
Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i prezentacji, udział w konferencjach itp.;
Doświadczenie w sporządzaniu, opiniowaniu i negocjowaniu umów;
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie prawa zamówień publicznych oraz w obsłudze jednostek sektora finansów publicznych;
Samodzielność, dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole;
Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność w rozwiązywaniu problemów i planowaniu nowych rozwiązań;
Wysokie zdolności komunikacyjne;
Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w mowie i w piśmie.

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
Praca w trybie zdalnym;
Dostęp do najnowszych technologii;
Pracę nad aplikacjami, usługami i produktami, które mają wpływ na miliony użytkowników;
Dobry sprzęt i rynkowe wynagrodzenie;
Otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój;
Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
Dodatkowo: m.in. prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą.

ul. ALEJE JEROZOLIMSKIE 132-136, 02-305 Warszawa