Aplikant adwokacki / Aplikant radcowski

KOLMERS Legal

Warszawa

PRACA DLA APLIKANTA

2019-02-11

Pełny etat • Typ umowy: Samozatrudnienie

Kolmers Legal nawiąże współpracę z aplikantem adwokackim lub radcowskim.

Kim jesteśmy?

Kolmers Legal oferuje klientom kompleksowe wsparcie prawne w prowadzeniu i rozwijaniu ich działalności biznesowej. Skupiamy się na bieżącej obsłudze przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem doradztwa w sprawach korporacyjnych, obsłudze spółek, doradztwie w procesach inwestycyjnych, prowadzenia skomplikowanych sporów sądowych i postępowań karnych oraz realizacji projektów na niepublicznym rynku kapitałowym współpracując ze start-upami, funduszami i prywatnymi inwestorami. W szerokim ujęciu, świadczone przez Kolmers Legal usługi obejmują strategiczne doradztwo integrujące problematykę prawa gospodarczego, cywilnego i handlowego z codziennym prowadzeniem przedsiębiorstwa.

Od Kandydatki / Kandydata oczekujemy:

• statusu aplikanta adwokackiego / radcowskiego;
• dobrej znajomości prawa handlowego, prawa cywilnego oraz procedury cywilnej;
• doświadczenia (min. 1 roku) w pracy w kancelarii prawnej lub w dziale prawnym spółki;
• praktycznego doświadczenia w przygotowywaniu umów cywilnoprawnych oraz pism procesowych;
• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, w tym prawniczego;
• zainteresowanie i znajomość zagadnień związanych z nowymi technologiami będzie dodatkowym atutem.

Opis stanowiska

• bieżąca obsługa prawna klientów Kancelarii, w szczególności przygotowywanie porad, opinii prawnych, projektów umów;
• przeprowadzanie procesów związanych ze spółkami kapitałowymi i rejestracją zmian w KRS;
• sporządzanie pism procesowych;
• uczestnictwo w negocjacjach biznesowych;
• bieżący kontakt z klientami w zakresie powierzonych do obsługi spraw.

Oferujemy

• współpracę w systemie dopasowanym do możliwości aplikanta;
• zdobycie doświadczenia i uczestnictwo w skomplikowanych i ambitnych projektach;
• szkolenia z języka angielskiego i umiejętności miękkich;
• uczestnictwo w targach i imprezach branżowych;
• pomoc w rozwoju marki osobistej;
• zaangażowanie i wsparcie pozostałych członków zespołu.

Osoby zainteresowane bardzo prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Kolmers Legal Kancelaria Prawna Piotr Kolanowski z siedzibą w Warszawie w celu wzięcia udziału w aktualnym procesie rekrutacyjnym.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wyłącznie z wybranymi kandydatami. Po więcej szczegółów dotyczących zasad i procesu rekrutacji zapraszamy na kolmers.pl, w zakładce Kariera.

Informujemy, że:
1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Kolmers Legal Kancelaria Prawna Piotr Kolanowski z siedzibą w Warszawie. Możesz się z nami skontaktować listownie pod adresem: ul. Puławska 39 lok. 40, 02-508 Warszawa lub przez maila: biuro [at] kolmers.pl.
2. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i udziału w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez Administratora.
3. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale jest warunkiem uczestniczenia w procesie rekrutacji oraz przyszłych procesach rekrutacyjnych (w przypadku wyrażenia stosownej zgody).
4. Twoje dane będą przetwarzane na czas prowadzenia procesu rekrutacyjnego lub do czasu cofnięcia zgody (w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych postępowań rekrutacyjnych), a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
5. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych.
6. Masz prawo do cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
7. W przypadku uznania, iż przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO, przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Organem nadzorczym wobec Administratora w zakresie danych osobowych jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

ul. Puławska 39 / 40, 02-508 Warszawa