Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski, Guzek i Partnerzy szuka Kierownika Działu

Poznań

PRACA DLA PRAWNIKA

2021-03-01

Pełny etat • Typ umowy: Inny

Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski, Guzek i Partnerzy, działa na rynku od 30 lat. Od samego początku skupia się na świadczeniu usług o najwyższej jakości. Stąd dbałość o zespół, którego trzon stanowią wybitnie doświadczeni Partnerzy oraz wspierający ich adwokaci, radcowie prawni i doradcy podatkowi. Do pracy w Kancelarii zapraszani są wyłącznie wyróżniający się młodzi prawnicy – absolwenci najlepszych uczelni z wyjątkowymi osiągnięciami.

Szukamy Kierownik Działu:

Zakres obowiązków:

aktywne uczestnictwo w akwizycji klientów do kancelarii

Gwarantujemy:

przyjazną atmosferę pracy, w atrakcyjnym, dobrze zlokalizowanym miejscu w Poznaniu;
zdobywanie doświadczenia zawodowego u boku wybitnych specjalistów w prestiżowej Kancelarii prawnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV pod wskazany email

10000 zł - 10000 zł (netto)

ul. Dominikańska 3, 61-762 Poznań