Radca Prawny / Adwokat z doświadczeniem w obsłudze jednostek samorządowych

INLEGIS Kancelarie Prawne sp. z o.o. sp.k.

Wrocław

PRACA DLA PRAWNIKA

2018-09-24

Niepełny etat • Typ umowy: Inny

INLEGIS Kancelarie Prawne znane są w środowisku usług prawniczych, jako te, które ciągle umacniają swoją pozycję na rynku, nawiązują coraz to ciekawsze, nowe relacje i zwiększają wachlarz swoich umiejętności oraz ofertę. Kancelarie to przede wszystkim ludzie, którzy działają w zespole a prawnicy z wieloletnim doświadczeniem, którzy oferują obsługę osób fizycznych i przedsiębiorców, szukając indywidualnych rozwiązań, starają się poznać każdego klienta z osobna. Nasza szeroka sieć radców prawnych, adwokatów, notariuszy i komorników pozwala na szybkie, sprawne działanie na rzecz naszych klientów.

Obecnie do grona naszych specjalistów, poszukujemy radcy prawnego bądź adwokata, który posiada doświadczenie w obsłudze jednostek samorządu terytorialnego.

Zakres obowiązków:
Głównie świadczenie usług prawnych dla jednostek samorządowych:
 kompleksowe realizowanie zleconych projektów,
 opiniowanie aktów prawa miejscowego,
 tworzenie i opiniowanie umów,
 tworzenie opinii prawnych,
 obsługa prawna zamówień publicznych,
 przygotowywanie i audytowanie regulaminów,
 reprezentowanie klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

Wymagania:
 uprawnienia radcy prawnego bądź adwokata,
 doświadczenie w obsłudze jednostek samorządowych,
 bardzo dobra znajomość prawa administracyjnego,
 dobra znajomość narzędzi pakietu MS Office,
 dobra organizacja pracy,
 zdolności komunikacyjne,
 terminowość,
 wysoka kultura osobista,
 umiejętność identyfikowania potrzeb klienta,
 umiejętność wnioskowania.

Oferujemy:
 warunki zatrudnienia: umowa o współpracę,
 elastyczne czas pracy,
 pracę zdalną,
 możliwość szybkiego rozwoju zawodowego,
 nowoczesne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: biuro@inlegis.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy).

ul. Podwale 83/7, 50-414 Wrocław