Junior Associate /Associate do zespołu prawa podatkowego Bird& Bird

Warszawa

PRACA DLA PRAWNIKA

2018-11-15

Pełny etat • Typ umowy: Inny

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Junior Associate /Associate do zespołu prawa podatkowego.

Od Kandydatki/Kandydata oczekujemy:

• ukończenia studiów wyższych
• minimum 2 lata doświadczenia z zakresu prawa podatkowego
• znajomości języka angielskiego na poziomie C1/C2 – warunek konieczny
• komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
• dbałości o szczegóły, pracowitości, rzetelności i sumienności
• wysokich umiejętności organizacyjnych oraz zdolności analitycznych
• inicjatywy i właściwego samodzielnego działania
• umiejętności podejmowania decyzji
• dyspozycyjności

Opis stanowiska:

• merytoryczne wsparcie w pracy działu prawa podatkowego
• pomoc w przygotowywaniu pism, wniosków, umów, opinii oraz innych dokumentów
• wsparcie w bezpośrednich kontaktach z klientami
• pomoc przy pisaniu artykułów

Oferujemy:

• możliwość rozwoju zawodowego w twórczej i przyjaznej atmosferze
• odpowiedzialną pracę w międzynarodowym środowisku
• wysoki standard pracy
• pracę przy ciekawych i innowacyjnych projektach o zasięgu globalnym
• miejsce i ludzi, do których chce się wracać

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, klikając na poniższy link:

ul. Ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa