Szukamy prawników do Zespołu Nieruchomości Bird & Bird

Warszawa

PRACA DLA PRAWNIKA

2018-09-13

Pełny etat • Typ umowy: Inny

Aktualnie poszukujemy prawników do Zespołu Nieruchomości Bird & Bird

Od Kandydatki/Kandydata oczekujemy:

• tytułu adwokata/radcy prawnego lub aplikanta aplikacji adwokackiej lub radcowskiej
• doświadczenia w pracy w zespole nieruchomości (w tym przy transakcjach, projektach due diligence oraz przy negocjowaniu umów najmu) w kancelarii prawnej
• dobrej znajomości prawa cywilnego, administracyjnego oraz prawa handlowego
• mile widziane zainteresowanie prawem budowlanym oraz kwestiami związanymi z ochroną środowiska
• znajomości języka angielskiego na poziomie C1, w tym Legal English
• mile widziana znajomość języka niemieckiego
• pracowitości, sumienności, samodzielności, umiejętności pracy w zespole

Opis stanowiska:

• Associate / Junior Associate w Dziale Nieruchomości
• prowadzenie badań due diligence nieruchomości, wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji transakcyjnej, negocjacje umów najmu, sporządzanie projektów umów i opinii prawnych
• bieżąca obsługa klientów (a tym asset management)
• wsparcie w kontaktach z urzędami administracji publicznej, notariuszami i tłumaczami

Oferujemy:

• pracę przy ciekawych i innowacyjnych projektach w międzynarodowym środowisku
• możliwość rozwoju w przyjaznej atmosferze
• wysoki standard pracy
• ciekawe możliwości wyjazdów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, klikając na poniższy link:

ul. Ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa