Adwokat Mikołaj Przytulski, Leszno

Podziękowania

2
Dodaj opinię

Mikołaj PrzytulskiAdwokat

(Od 2013)
Kancelaria Adwokacka adw. Mikołaj Przytulski
ul. Bolesława Chrobrego 20, 64-100 Leszno

Reprezentuję typową kancelarię indywidualną nastawioną na gruntowną i szczegółową analizę danego przypadku. Każda sprawa ma charakter indywidualny,zatem należy podejść do niej na takich właśnie zasadach. Nauczony doświadczeniem praktycznym oraz kierując się przekazaną miłością do systemu prawnego przez najwybitniejszego nauczyciela - ojca sędziego, zapraszam Państwa do współpracy. Moja działalność sprowadza się do świadczenia pomocy prawnej na rzecz klientów zarówno indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Specjalizuję się w wielu dziedzinach prawa: karnym, karno-skarbowym, wykroczeniowym, wykonawczym, cywilnym,rodzinnym , gospodarczym oraz odszkodowawczym. Wolny czas lubię spędzać na podróżach, które łączę z moimi innymi pasjami - historią i nauką języków obcych. Sprawność intelektualną wspomagam aktywnością fizyczną, grając w piłkę nożną i squasha.

Rozliczenia

Rozliczanie od sprawy
TAK

Dostępność w tygodniu

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18
18
18
18
18
12 - 18
12 - 18

Sprawy przeprowadzone

  • Sprawy ubezpieczeniowe (1)
    • Sprawa polegała na zaniżeniu odszkodowania przez ubezpieczyciela z tytułu deliktu-wypadku drogowego, w wyniku którego zmarła osoba pokrzywdzona. W wyniku postępowania likwidacyjnego Mandantka otrzymała symboliczne świadczenie. W następstwie opinii biegłych został ustalony trwały uszczerbek na zdrowiu w wysokości 30 %. Sąd bez jakichkolwiek wątpliwości podzielił wywody zawarte w pozwie i uznał w całości dochodzone roszczenia.
  • Dzieci i rozwody (alimenty, prawo do opieki) (1)
    • Klient został pozwany o rozwód z winy oraz o zasądzenie na rzecz byłej obecnie małżonki renty alimentacyjnej . Sąd Okręgowy w Lesznie nie podzielił stanowiska strony przeciwnej argumentując, że pozwana nie poczyniła jakichkolwiek oszczędności, mimo, iż miała ku temu znaczne możliwości, nadto zdaniem Sądu, w sposób ewidentny trwoniła majątek dorobkowy stron, zatem roszczenie zostało oddalone .

Mogę pomóc również przy tych sprawach

Odpowiedzi prawnika (wszystkich odpowiedzi: 6)